OVER

Bonnie M is zeker niet alleen een prachtige verschijning, ze komt ook uit een bewezen sportfamilie.

Vader Pegase van ’t Ruytershof sprong eerder deze maand zijn eerste 1.55m GP 3* in Opglabbeek en timmert zo verder aan zijn beloftevolle carrière met Jeroen de Winter.
De moeder van Bonnie M is een vierjarige dochter van springfenomeen Balou du Reventon (1.70m met Brian Moggre USA) en Demoiselle de la Pomme, die eveneens wist te winnen op 1.45m in Lanaken etc.

De grootmoeder van Bonnie M, Demoiselle de la Pomme, bewijst dat de kruising met Pegase van ’t Ruytershof haar vruchten afwerpt. Haar BWP goedgekeurde zoon Tuur M is nog maar vijf jaar oud maar een echte topsporter in spé.
Verder is de moederlijn van deze talenten uiteraard bekend door Caipiranja (1.60m), J’adore van het Schaeck (1.60m), Cazan Z (1.55m) en Exquis Walnut de Muze (1.60m).

Kortom, een unieke kans om te investeren in dit merrieveulen voor zowel sport als fokkerij!

INFORMATIE

Geboortedatum 04-04-2024
Geslacht Merrie
Kleur Zwart
Studbook BWP

Voorwaarden

U moet aangemeld zijn om alle dierenarts rapporten en RX te zien

PEDIGREE

Bekijk pedigree
Pegase van ‘t Ruytershof
Comme il Faut
Cornet Obolensky
Ratina Z
Gianthina van ‘t Ruytershof
Cartani 4
Diamanthina v/h Ruytershof
Ushi M
Balou du Reventon
Cornet Obolensky
Georgia
Demoiselle de la Pomme
Erco van ‘t Roosakker
Carrera de Muze

DEEL VIA

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie